ПарацетаМакс® Експрес

Терапевтична група

Нервна система

Вид продукт:

Без лекарско предписание


Активно вещество

paracetamol

Продукти на пазара

ПарацетаМакс Експрес 500 mg филмирани таблетки x 20

Режим на отпускане

Без лекарско предписание

Продуктови материали


Допълнителен медикамент

Benalgin® Rapid

Активно вещество

metamizole sodium, caffeine, thiamine
Вижте продукта